تبلیغات
گروه آموزشی پاییز - قدرت جنسی در مردان


امروز :
گروه آموزشی پاییز
نکاتی درباره سلامت فرد و جامعه
بازدید : مرتبه
تاریخ : 1392/01/18

 آمیزش جنسی- قدرت جنسی در مردان

وقتی تعریف از قدرت جنسی میشود متوجه خواهید شد كه چه اهمیتی دارد زیرا باور خواهید نمود که تقریباً نصف مردم به عدم قدرت جنسی دچارند.

مگر نیست اگر زن و شوهر دارای ایده و عقیده مخالف باشند اما توافق جنسی داشته باشند دولت جنسی اشان پایدار است و بدون آنكه در معرض خطر جدائی قرار گیرند زندگی را ادمه میدهند اما در محیطی كه عشق و توافق جنسی نباشد كوچكترین اختلاف فكری كار را بمجادله می كشاند.

 

زن نیمخواهد با نشان دادن تمایلات جنسی، آمیزش جنسی را از جمله آرزوهای خود نشان دهد بلكه این كار را بصورت قبضه كردن و در اختیار درآوردن شوهر بطور محافظه كارانه انجام میدهد و دلیل آن مسرت خاطر زن است اگر پس از انجام آمیزش جنسی از شوهر بشنود كه لذت برده است.

 

ولی اگر بعد از آمیزش جنسی زن بشوهر بگوید لذت بردم شاید پاسخ فقط به كلمه ای اكتفا شود و برای مردی كه لذت نبرده عكس العمل خاصی از آنكه لذت برده روی ندهد.

بهتر است قبل از این كه در مورد قدرت جنسی مردان مطلبی نوشته شود ما از دستگاه تناسلی مردان ابتدا مختصری بنویسیم:

دستگاه تناسلی و تولید مثل مرد از 1-بیضه ها یا غدد جنسی مرد نام برده میشود 2- اپیدیدیم 3- مجاری منی بر 4- مجاری انزالی 5- آلت تناسلی 6- غدد ضمیمه كه شامل كیسه های منی – پروستات ، غده های برلبرادرنزال تا غدد كوپر تشكیل شده است و هركدام توضیح مخصوص به خود دارد.


موضوع بحث ما درباره قدرت جنسی مردان می باشد و اشكال در هر یك از زن یا مرد می تواند نوعی ناتوانی جنسی را در برداشته باشد و یا ضعف قدرت جنسی باشد.

 

در توضیح یادآور میشویم که آمیزش جنسی چهارمرحله دارد 1- مرحله پیدایش و انگیزش یا خواستن 2- پلاتو ( برانگیختگی ) كه همان شق شدن آ‌لت 3- مرحله ارگاسم 4- توانایی آمیزش

 

1- مرحله اول آمیزش جنسی ،مرحله انگیزش یا تحریك روانی، تخیل و تجسم است: وجود موضوع مطبوع و دلخواه یا تركیبی از هر دو مورد به وجود می آید كه علایم آن در مرد با شق شدن آلت همراه می باشد این مرحله از چند دقیقه تا چند ساعت به طول می انجامد.

 

2- مرحله دوم آمیزش جنسی،پلاتو ( برانگیختگی ) است:با ادامه یافته تحریك در محوطه ارگاسمی انقباض مشخص اتفاق می افتد و این مرحله بین 30 ثانیه تا چند دقیقه در نوسان است.

 

3-مرحله سوم آمیزش جنسی ارگاسم است:مرحله ارگاسم عبارت است از اوج لذت جنسی و رها شدن تنش های جنسی. ارگاسم درمرد با احساس ذهنی غیر اجتناب بودن انزال شروع شده وبا دفع منی پایان می یابد.

 

4- مرحله چهرم آمیزش جنسی فرونشینی: بازگشت به حالت سكون اولیه احساس آرامش خوشی و رفع تنش های عضلانی از مشخصات این مرحله است با ظهور ارگاسم این مرحله سریع روی می دهد.

 

تلقین با توجه در حین آمیزش جنسی زیان آور است مثلا گفته شود این كار چه بیهوده و حیوانی است یا در حین آمیزش جنسی به مرگ و طلبكار و حوادث تأسف آور یادگردد یا یك مسئله لاینحل درآن لحظه به حل نزدیك گردد یا ترس از حامله شدن ،ترس نداشتن قدرت جنسی، ترس بیماری، ترس دستگیر شدن و مهمتر از همه ترس مرد مبتلا به ضعف جنسی است كه میترسد آمیزش كند و همسرش نیز مبتلا شود نوعی از ضعف جنسی است كه درباره اش درست قضاوت نمیشود آن اشتغالات روزانه و كار زیاد است كه اغلب یكی از دو جنس آنرا بهانه مینماید و ممكن است هرجنس آنرا بخود نسبت دهد یا به دیگری.

 

مثلا زن بگوید از بس برای مردم كار میكنی بما نمیرسی یا بگوید از پس كار خانه زیاد بود حوصله ندارم و مرد نیز همینطور و حال آنكه قضاوت درست نبوده اغلب كسانیكه ضعف جنسی دارند برای جبران آن بیشتر كار مینمایند.

 

نوع دیگر شماتت است كه مرد دائم به زن بگوید میل جنسی نداری یا زن مرتب مرد را سرزنش كند كه قوی نیست.

احساس گناه نیز نزد برخی كه زمینه دینی دارند با احساس ترحم نزد بعضی كه زمینه عاطفی دارند ممكن است سبب ضعف جنسی گردد، زن نباید درحین آمیزش جنسی مرد را از كارهائی كه کرده یا روابطی كه داشته سوال پیچ كند و آزرده اش كند بلكه باید همه سخن از تحریك و تشویق بزند.

 

ناتوانی در رسیدن به ارگاسم حالتی است كه با داشتن تمایل جنسی و با وجود عمل جنسی در رسیدن به اوج لذت جنسی مشكل وجود دارد.

به صورت طبیعی ارگاسم شامل ویژگی های محسوس واكنش فیزیكی و روحی حاصله از اوج تحریكات جنسی است و زن و شوهر باید برای شناسایی نقاط حساس باهم همكاری و هماهنگی كنند در غیر این صورت برای رسیدن به ارگاسم با مشكل مواجه میشوند و همچنین درك صحیح و درست كمك بزرگی برای لذت جنسی می باشد.

 

عوامل روانی بر روی واكنش جنسی زن تاثیرات عمیقی دارد مانند: آموزش های منفی جنسی یا شوك شدید جنسی یا سرخوردگی، دیدگاه كودكانه جنسی، تمایلات انحرافی جنسی، گرایشات منفی و غیره در ناتوانی ارگاسمی تاثیردارند.

 

پس روابطه جنسی ایده ال بستگی به این دارد كه طرفین با هم رابطه حسنه و نزدیك داشته باشند و اگر این ارگاسم به اوج خود نرسد واكنش طبیعی صورت نگیرد نهایتا ً اختلال در سیستم كلی فیزیولوژیكی و بازتاب های روحی و روانی ایجاد می كند و در درازمدت ضایعات منفی به بار می آورد ارگاسم جزء ضروری سیستم تولید مثل زن نیست و اما درمورد مرد تقریبا برعكس است واین امر در مرد كاملاً ضروری است.

 

از جمله ناتوانی جنسی در مرد بدین گونه تعریف شده : ناتوان به كسی می گویند كه شق شدن الت كافی برای مقاربت نداشته و یا این كه نعوظ كافی دارد اما به محض شروع مقاربت شقی آلت از بین می رود به عبارتی دیگر نداشتن نعوظ كافی وكامل تا پایان مقاربت ناتوانی جنسی نام ندارد.

و اضطراب یكی ازعوامل عمده سرد مزاجی است. و اگر به طور طبیعی درفرایند تدریجی از بین نرود سرد مزاجی و ناتوانی جنسی پدید می آ‌ید.

 

زود انزال شدن در آمیزش جنسی ممكن است بعلل زیر باشد:

میل خواستن اندك باشد یا زن برای آمیزش جنسی جالب نباشد، ترس از بیماری و گرفتاری یا بدگوئی زن در آن حالت از مرد ،تعطیلی آمیزش جنسی در مدت طولانی، خستگی، دلتنگی، ترس از عدم موفقیت در آمیزش جنسی،خشن بودن خشک بودن مهبل،‌ حركات شدید بلافاصله پس از دخول از طرف مرد یا زن، ‌دلخوری مرد از زن یا زن از مرد بواسطه دعوای قبلی ، مطلب مهم آنكه اگر مرد به اوج لذت جنسی برسد و زن نرسد قریب باتفاق چنین مرد و زنی به دردهائی مبتلا میشوند كه زن همیشه درد كمر و در مرد هرجای بدن می تواند ایجاد درد کند.

 

 

آمیزش جنسی

 

و برعكس یعنی اگر زن در آمیزش جنسی به اوج لذت جنسی برسد و مرد نرسد فقط روحیه مرد رنج آور است ولی پرستاتش پرخون می نماید و بطوركلی علت كمردرد زن نیزپرخونی رگهای لگن اوست كه اگر به ارگاسم نرسد پیش میاید.

در اشكال خفیف انزال زودرس مرد می تواند با كنترل و تمرین مداوم خود را از شر این عارضه نجات دهد.

برای رهائی از سریع رسیدن به ارگاسم پس از دخول مرد باید ساكت و آرام بوده و فعالیتی انجام ندهد به محض این كه حس كرد كه انزال نزدیك است حركتی داده و قبل از انزال مجددا بی حركت بماند موقعی كه انزال نزدیك است تنفس عمیق و سست نمودن عضلات تناسلی مفید می باشد.

 

با این فواصل استراحت می تواند كم كم عادت كند با این كه در نعوظ خود را مدت بیشتری نگاه دارد در آمیزش جنسی برقدرت كنترل جنسی بیافزاید و در اوائل كار ،زن باید با شوهر همكاری كند و بطرق مختلفه درتشویق و كمك او كوشش و جدیت به خرج دهد.

 

سوالی دیگری كه مطرح میشود این است كه آیا قدرت و میل جنسی مردها متفاوت می باشد؟

بله . مردها هم از لحاظ قدرت و میل جنسی كاملا با هم متفاوت می باشند احتیاج جنسی خیلی از مردها زیاد است و در عده ای كم است طبق امار و گزارشات مردان كوچك تر از 30 سال تعداد متوسط انزالشان چه در مقاربت و چه در اثر سایر فعالیت های جنسی 3/3 مرتبه در هفته می باشد عده ای در هفته كمتر از یك انزال دارند و بعضی ها هم هفت مرتبه یا بیشتر.

 

حال اگر مردی زود به اوج شهوت برسد. آیا می توان آن را به دلیل ضعف جنسی بدانیم. همان طوركه مدت عمل جنسی در مردها متقاوت می باشد معمولا باید نعوظ مدتی باقی بماند و نباید زودتر از یكی دو دقیقه پس از دخول را پس از 10 -20 حركت انزال واقع شود خیلی از مردها نمی توانند اینقدر خود را نگهدارند و بزودی به اورگاسم می رسند و در اینها بلافاصله پس از دخول انزال واقع می شود و در موارد شدید به محض تماس آلت با دستگاه تناسلی خارجی و قبل از دخول انزال واقع می شود و در اینجاست كه دخول و هم خوابگی غیر ممكن می باشد و انزال پیش رس یكی از علل شایع در ناهماهنگی جنسی و ناسازگاریهای زناشوئی بشمار می رود.

 

اگر مردی از لحاظ جنسی سرد باشد نمی توان گفت كه در آمیزش جنسی ناتوان می باشد چون هنگام مقاربت ممكن است كاملا قادر باشد و عمل جنسی را انجام دهد فقط اشتهای او برای آمیزش جنسی كم بوده میتواند با ماهها بدون لذت جنسی بسر ببرد ولی مرد ناتوان ممكن است میل جنسی شدید و مدامی داشته باشد ولی قدرت شقی آلت نداشته باشد و یا اگر دارد نمیتواند آنقدر خود را نگه دارد تا دخول انجام گیرد.

 

در اینجا این سوال مطرح مشود كه ضعف جنسی قابل درمان است بله ولی باید تحت نظر اطبای حاذق و ورزیده انجام گیرد زیرا درمان برحسب علت عارضه فرق میكند.

 

توجه به اختلالات سرشتی، تجویز هورمون ها و ویتامین های مختلف درمان موضعی اختلالات دستگاه تناسلی ، درمان به وسیله جریان الكتریكی گاهی موثر واقع میشود وگاهی اوقات باید درمان روانی متوسل شد.

 

و همین طور تحریكاتی خوشایند و موثر نیز از ضروریات یك واقعه جنسی طبیعی است تحریكاتی مانند بصری – لمسی ، شنوایی رویایی یا گاها تركیبی ازهمه این ها می باشد.

بیماریهایی كه ممكن است قدرت جنسی را ضعیف سازد بیماری قند و اواخر بیماری مزمن كلیه هاست درباره سل ریوی عقاید مختلف است برخی آنرا سبب تحریك نیز میدانند.

چاقی نیز نزد برخی ضعیف كننده است، بیماریهای عفونی و مسمومیت های حاد یا مزمن از انجمله اند.

بیرون آوردن بیضه ها نیز اغلب همینطورند آلت مرد اگر دو تا باشد یا زیاد كوچك باشد یا از وسط دو نیم باشد یا بزرگ باشد و سخت نشود ختنه شده باشند كه هنگام سخت شدن آلت كج شود فتق شدید هم ممكن است سبب شود مرد خجالت بكشد و كم كم قدرت جنسی را از دست بدهد اما آلت بزرگ تر از معمول از وضع خاصی دارد كه مرد و زن با تناسب مخصوص بهم خواهند رسید.

 

اما به طور خلاصه و كامل عواملی كه در ناتوانی جنسی مرد دخالت دارند بدین شرح خلاصه می توان كرد :

1- روابط با همسر2- محیط خانوادگی3- اعتقادات متعصبانه4- تماسهای همجنسی بازانه5- احساس حقارت6- شكست در اولین مقاربت7- ضعف بدنی8- ساختار ژنتیكی9- تغذیه10- بیماری روانی11- اعتماد به نفس پایین12- اضطراب و شخصیت خجالتی13-دیابت14- داروها . الكل15- فشارهای شغلی16- افسردگی17- عوامل اقتصادی .

 

از عوامل ناباوری در مرد می توان به علل زیر اشاره كرد:

1- بی كفایتی بیضه ها پیش از بلوغ

2- استعمال مواد مخدر و الكل

3- گرمای موجود دراطراف بیضه به علت چاقی

4-پرهیز طولانی از عمل جنسی

5- بعضی بیماری های دوران كودكی مانند اوریون – آبله مرغان بالابودن بیضه ها

6- بعضی بیماریها ی دستگاه تناسلی مانند سل پروستات – اسنداد مجرا

7- بعضی حوادث چون در معرض اشعه ایكس قرا گرفتن رادیواكتیو

8- سرطان .

 

اما درمورد بعضی از این موارد بالا بهتر است كه توضیح داده به عنوان مثال هرگونه بیماری ویروسی تا سه ماه اسپرم را تحت تاثیر قرار داده و موجب كاهش آن ها می شود یا بیماری موجب ناباوری اسپرم می شود.

نقش استروییدها در ناباوری مانع از فعالیت غده هیپوفیزشده و باعث برهم خوردن تعادل هورمون ها در بدن می شود و ناباوری در ورزشكاران امری بسیار شایع می باشد كه استفاده طولانی مدت از استرویید ها می تواند باعث وارد آمدن آسیب های جبران ناپذیری به بیضه ها شود.

 

خنگ نگه داشتن بیضه ها : اگر دمای درونی بدن و با دمای بیضه ها افزایش یابد ممكن است تولید اسپرم دچار اختلال گردد. و فعالیت بدنی بیش از حد، دمای زیاد، حمام داغ، لباسهای زیر تنگ و چسبان كه موجب افزایش دمای این عضو شده و به مردانی كه قصد بچه دار شدن دارند هشدار می دهد.

 

بنابراین باید از پرخوری و شیرینی های مصنوعی وچربیها كه به وجود آوردنده تصلب اند خود داری كرد و ویتامین A و B و E بیشتر توجه كرد و عناصر سازمان دهنده مانند كلسیم و فسفر استفاده كرد و از كارخسته كننده و سرماخوردی و گریپ و الكل و شب نشینی خود داری كرد.

 

از اختلالات دیگر اعضاء تناسلی :

1- تنگی مجرای گلوی زهدان

2- كوچك بودن زهدان برگشتی غیر طبیعی زهدان به عقب یا به جلو چسبندگی تخمدانها آماس تصلمی وكیسه های تخمدان –عدم كفایت تخمدانها – هیستری سوراخ نبودن پرده بكارت اماس لوله های تخمدان .

 

ودرمردان هم عواملی كه موجب ناباوری می گردد:

1- بی تجربگی و یا تحریك ناكافی اسپرماتوزوئید تعداد كم اسپرم، ‌فرم ناقص اسپرم . مواردی كه انسداد مجرا بین مجرای خروج بول وبیضه ها باشد كه با درمان طبی و جراحی ممكن است مشكلات را برطرف كرد.

 

ازجمله روش های درمانی و اختلالات جنسی :

روشهای درمانی برحسب ضرورت نسبت به بیماری انتخاب می شود وتا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه پیدا می كند. از مهم ترین روشهای درمانی اختلالات جنسی می توان از روشی كه بر فیزیولوژی زوجین تاكید دارد نام برد و روش های دیگر چون رفتار درمانی هیپتوتیزم درمانی، ‌گروه درمانی ، روش های درمانی فیزیولوژی زوجین تاكید كرد.

 

یک نسخه درمانی تقویت کننده و کاملا بی ضرر:

500گرم خارخسک

یک مثقال زعفران

یک مثقال کندر خوراکی

100گرم صعد کوفی

500گرم خشخاش

500گرم مغز پسته وگردو

2گیلوشکر

پس از اسیاب کردن هر روز سه وعده مانند قهوه دم کرده و میل کنند در ضمن اگر به جای شکر از عسل استفاده کنند برای تقویت حافظه و تکرار آمیزش جنسی مفید است.

در این مقاله از نظرات پزشکی شهید دکتر سیذ رضا پاکنژاد بهره برده شده است.

منبع:mohsenzade.com

برچسب ها: رابطه جنسی و مسافرت و سفر و نوروز، اختلال برانگیختگی جنسی در خانم ها، مهارت ضروری در ازدواج خون دماغ شدن در دوران بارداری، * جامعه سالم * سفره سالم * پوست و مو * چهره‌ها و رسانه‌ها * پرونده * زیبایی * سالمندان * تناسب اندام * دهان و دندان * تغذیه * موضوع ویژه * بچه های سلامت * صفحه آخر * با خوانندگان * میزگرد * صنایع غذایی * دستور غذا * بارداری وزایمان * مد وسلامت * ویژه نامه عید * خرید سالم * كلینیك خانواده * ویژه نامه عید * فرزند پروری * ازدواج و سلامت جنسی، * o فال و طالع بینی o مطالب طنز و خنده دار o اس ام اس های جالب o معما و تست هوش o خواندنی دیدنی o دنیای بازیگران o شهر حکایت o داستانهای خواندنی o کاریکاتور و تصاویر طنز o دنیای ضرب المثل o بازیهای محلی o کارت پستال و تصاویر متحرک o تصاویر ویژه روز * سلامت o بیماری ها و راه درمان o پیشگیری بهتر از درمان o داروهای گیاهی و طب سنتی o بهداشت بانوان o تغذیه سالم o بهداشت کودکان o رژیم درمانی o ورزش درمانی o ایدز و انواع اعتیاد o ابزار پزشکی آنلاین * اسرار خانه داری o تزئینات عقد و عروسی o شستشو، نظافت، لکه گیری o نکات مهم آشپزی o هنر در خانه o نگهداری مواد غذایی o مهارتهای زندگی o متفرقه * دنیای مد o لباس و کیف و کفش o دکوراسیون و چیدمان o مد و مدگرایی o طلا و جواهرات o اخبار مد و ستاره ها * روانشناسی o مشاوره خانواده o تست روانشناسی o روانشناسی زناشویی o روانشناسی کودکان o برای زندگی بهتر o والدین موفق o فرزندان و امتحانات * آرایش و زیبایی o لوازم آرایشی o آرایش صورت o آرایش مو o سلامت پوست o سلامت مو * گردشگری o مکانهای تفریحی ایران o مكانهای تاریخی ایران o مکانهای زیارتی ایران و جهان o عجایب گردشگری o مكانهای تفریحی جهان o مكانهای تاریخی جهان o دانستنی های سفر * زناشویی o دانستنیهای قبل از ازدواج o نامزدی، عقد و بعد از ازدواج o دانستنیهای جنسی o بارداری و زایمان o رازهای موفقیت o کوچه پس کوچه های تفاهم o دوران سالمندی * آشپزی و تغذیه o آموزش انواع غذاها o آموزش شیرینی پزی o انواع مربا و ترشیجات o خواص مواد غذایی o غذاهای رژیمی o نکات مهم آشپزی o نگه داری مواد غذایی * کودکان و والدین o سرگرمی کودکان o تعلیم و تربیت o خلاقیت در کودکان o بیماری های شایع کودکان o شعر و قصه کودکانه o رفتار از کودکی تا نوجوانی o تغذیه کودک o روانشناسی کودکان o بچه های سالم o بهداشت مادر کودک o دانستنی های نوزادان * فرهنگ و هنر o شعر و ترانه o فرهنگ زندگی o هنر و هنرمند o تاریخ و تمدن o هنرهای دستی o فرش و گلیم o مناسبتها در ایران و جهان o دنیای بازیگران o اخبار فرهنگی و هنری * مذهبی o اوقات شرعی o کتابخانه مذهبی o زندگینامه بزرگان دینی o اصول و فروع دین o داروخانه معنوی o احادیث و سخنان بزرگان o آرامش سبز o اعمال مستحبی o احکام دینی o متفرقه دینی * کامپیوتر و اینترنت o اخبار تکنولوژی o گرافیک دستی و کامپیوتری o موبایل، لپ تاپ، تبلت o اختراعات جدید o ترفندهای کامپیوتری o ترفندهای اینترنتی o متفرقه اینترنت و كامپیوتر * علمی o زندگینامه شعرا و دانشمندان o چرا، زیرا و چگونه o گزارشهای علمی o گیاهان، حیوانات و آکواریوم o آیا می دانید ؟ o نوآوری و کشفیات علمی o رشته های تحصیلی o اخبار علمی * ورزش o زیبایی اندام o درمان با ورزش o ورزش عمومی o تاریخچه رشته های ورزشی o ورزشکاران o اخبار ورزشی o نتایج مسابقات ورزشی * بازار o نرخ ارز o قیمت سکه و طلا o قیمت خودرو o قیمت موبایل o قیمت تبلت o شاخص اصلی بورس خرید کارت شارژ [بازی، بازی آنلاین، آنلاین بازی، دانلود بازی، بازی های آنلاین، دانلود بازی آنلاین، بازی آنلاین جدید] لاغری، رژیم لاغری، رژیم غذایی لاغری، درمان لاغری، دارو لاغری کارت شارژ مستقیم بخش زناشویی ( مروری بر گذشته )  بارداری، تغذیه بارداری، غذای زن باردار 3 خوراکی برای سه ماه اول بارداری زندگی مشترک، بحث های زندگی مشترک 4نکته جدی دربحث های زندگی مشترک پورنو، فیلم پورنو، فیلم های پورنو، پورنوگرافی فیلمهای پورنو و تاثیرات مخرب آن بر روابط جنسی آلت تناسلی، نظافت آلت تناسلی نکات بهداشتی در رابطه با آلت تناسلی نکته مهم را درباره ازدواج، طلاق والدین، فرزند طلاق، جلسات خواستگاری ازدواج در خانواده های آشفته فرآیند خواستگاری، خواستگاری زن چرا دخترها خواستگاری نمی‌کنند؟ کاندوم، انواع کاندوم، نحوه استفاده از کاندوم، کاندوم زنانه انواع کاندوم و نحوه استفاده از کاندوم کاندوم، کاندوم زنانه انواع کاندوم و نحوه استفاده از کاندوم بارداری خارج از رحم، حاملگی خارج از رحم بارداری خارج از رحم چیست؟ میل جنسی زنان، کاهش میل جنسی، کاهش میل زناشویی، کاهش میل جنسی در زنان 10 بیماری موثر بر میل جنسی زنان مانعی برای ازدواج، ازدواج کردن و درس خواندن، ماه اول ازدواج ازدواج کنیم یا درس بخوانیم؟ جراحی پلاستیک سینه و شکم لیزر لیپولیز جراحی هموروئید با لیزر پوست و زیبایی پر بازدیدترین سایت پوست و زیبایی ایران [نیم ست طلا، دسته گل طلا، تابلوی طلا] [لباس زیر، لباس زیر زنانه، لباس زیر زنان، مدل لباس زیر زنانه، مدل لباس زیر، لباس زیر زن] [لوستر، جدیدترین لوستر، دکوراسیون] [عکس عروس، عکس اتلیه عروس، اتلیه عروس، عکس های اتلیه، مدل عکس اتلیه، عکس اتلیه ای، آتلیه عکس، اتلیه کودک] * o فال حافظ o فال انبیاء o فال روزانه o فال روز تولد o فال چوب o فال عطسه سایر فالها o استخاره با قرآن o تعبیر خواب o اوقات شرعی o نهج البلاغه o ترجمه صحیفه سجادیه o تفسیرصحیفه سجادیه o مطالب خنده دار o اس ام اس ها * o قیمت موبایل o قیمت تبلت o تیتر روزنامه ها o خرید کارت شارژ o آگهی های استخدام o قیمت سیم کارت o قیمت خودرو o نرخ دلار o قیمت سکه و طلا o شاخص بورس o وضعیت آب و هوا * سایر تصاویر ویژه امروز * فال * بـازار * تصاویر روز عکس کودک، تبلیغات ثبت لحظه های تکرار نشدنی ! همراه با تخفیف ویژه زمستانی بدون ورودیـــه و محدودیــــت در تعداد عکس ها ادامـــه » * پربیننده های زناشویی : روز * هفته * ماه *  رابطه جنسی، امتناع مردها از رابطه جنسی 6 دلیل که آقایان از رابطه جنسی امتناع می کنند کاندوم زنانه، کاندوم زنانه چیست، ویژگی های کاندوم زنانه کاندوم زنانه یا FC چیست؟ دلهره بارداری، بارداری و زایمان ده دلهره بارداری قبل از ازدواج، ازدواج موفق، همسر مناسب سوالاتی که باید قبل از ازدواج پاسخ دهید شبیه همسر، انتخاب همسر، همسر ایده‌آل شبیه همسرمان باشیم یا نه؟ رابطه جنسی، لذت جنسی، راههای رسیدن به اوج لذت جنسی 10 راهنمایی جنسی مهم برای آقایان ازدواج پسران، ازدواج پسران ایرانی، افزایش سن ازدواج رازهای افزایش سن ازدواج پسران ایرانی قطع خودسرانه داروهای ضدصرع، داروهای ضدصرع قطع خودسرانه داروهای ضدصرع در بارداری *  انزال زودرس، درمان انزال زودرس، علت انزال زودرس مشکل جنسی یک سوم مردان o حقایقی درباره بارداری دوقلویی o از علم عشق چه می دانید؟ o اختلاف طبقاتی در زندگی مشترک o شناسایی افراد از روی سۆالات آنها o چطور درباره همسر آینده تحقیق کنیم؟ o توانایی عجیب زنان در دوران بارداری o چگونه از رابطه جنسی لذت بیشتری ببریم o مراحل قبل از شروع رابطه جنسی o چرا برخی خانمها تمایلی به ازدواج ندارند؟ o قانون 8 هفته ای روابط رمانتیک o دامادهای همیشه در حال تحول! o 5 فعالیت ورزشی که مردان برای داشتن رابطه جنسی بهتر می توانند انجام دهند *  میل جنسی کاهش میل جنسی دلایل کاهش میل جنسی 7 نکته درباره کاهش میل جنسی زنان o ۱۰ راه جالب خبر دادن بارداری به اطرافیان o 17 کاری که پیش از بارداری باید انجام دهید o از علم عشق چه می دانید؟ o اختلاف طبقاتی در زندگی مشترک o شناسایی افراد از روی سۆالات آنها o چطور درباره همسر آینده تحقیق کنیم؟ o کجی مادرزادی آلت تناسلی در مردان o توانایی عجیب زنان در دوران بارداری o كشاكش فرهنگی خانواده‌ها در دوران عقد o چگونه از رابطه جنسی لذت بیشتری ببریم o آیا رابطه جنسی برای بیماران قلبی ممنوع است؟ o حداقل هایی برای حفظ یک رابطه! [عکس کودک، اتلیه کودک] ایستگاه مشاوره، سلامت و زیبایی بوتاکس، تزریق بوتاکس، عوارض بوتاکس، بوتاکس صورت، ژل گونه همه چیز درباره ی تزریق بوتاکس و ژل، اثرات زیبایی، درمانی و عوارض ممکن لیزر، لیزر موهای زائد، لیزر موهای زائد بدن از تیغ تا لیزر برای رفع موهای زائد، کدام موقت و دائمی است؟ طب سوجوک، طب سوزنی سوجوک، سوجوک درمانی، سوجوک تراپی، درمان بیماری با سوجوک درمانی، درمان با طب سوجوک طب سوزنی کره ای یا سوجوک و درمان بیماریها و زیبایی بدن از طریق کف دست وپا بوی دهان، روش از بین بردن بوی دهان، بوی بد دهان رفع بوی بــد دهــــان و عوامل ایجاد آن از جمله دهـــان و دنـــدان در یک جلسـه طب سوزنی، طب چینی، طب سنتی گیاهی، تناسب اندام با طب سوزنی، درمان چاقی با طب سوزنی، زیبایی پوست با طب سوزنی آیا شما یکی از داوطلبین بزرگ کردن سینه به وسیله طب سوزنی هستید؟ دکوراسیون، سقف دکوراتیو، دکوراسیون دفتر کار، آسمان مجازی، دکوراسیون مطب، طراحی دکوراسیون مطب پزشک درمان افسردگی و کاهش استرس با آسمان مجازی کارانا آموزش آنلاین، آموزش رایگان دروس، آموزش دروس دانشگاه، آموزش با کیفیت بالا، آموزش دروس دانشگاه صنعتی شریف آموزش رایگــــــــان و آنــــلاین دروس دانشگــاهی توسط اساتیــد دانشگـاه شریــف، تهـران و ... آخرین اخبار ایران و جهان  Default Image حادثه ریزش ساختمان در شمال تهران/ سه کارگر کشته شدند * "پایتخت 3" در راه است/ محسن تنابنده و مرجانه گلچین، بازیگران منتخب مردم شدند * عابدینی:پرسپولیس قهرمان نشود ناکام‌ترین تیم ایران می‌شود/رویانیان: مدیریت عابدینی در داماش قانونی نیست * ارائه پیشنهادهای جامع ایران برای آغاز دور جدیدی از همکاری‌ها با کشورهای 1+5 * تمرکز موشک‌های پیونگ‌یانگ بر منافع آمریکا در اقیانوس آرام * احتمال کاهش تعرفه وارات خودرو * دور نخست مذاکرات ایران و ۱+۵ پایان یافت/ مذاکرات ادامه دارد * گزارش تصویری از حاشیه مذاکرات ایران و گروه 5+1 در آلماتی * تهران، میزبان 50 هزار چریک حامی بشار اسد برای تعلیمات چریکی! + جزئیات گزارش رویترز * جدال رضازاده با 7 نامزد برای نایب رئیسی/ نامی از مرادی نیست! * نتایج تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی به پیمانی اردیبهشت ماه اعلام می‌شود سایر خبرهای داغ،

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

عشق